info@profitpraha.cz, Tel. 420 774 425 658 (6.30-16.00)

Úvodní stránka > Kočky > Steliva pro kočky

Akce Doporučujeme

Happy Cool Pet Original 14L

Katalogové číslo: 118

Dostupnost: > 10 ks

Cena bez DPH: 291 Kč
Cena s DPH:
352 Kč

Vysoce absorpční silikonové stelivo pro kočky. 100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce.

Happy Cool silikonové stelivo, silikonová podestýlka, je speciální druh steliva pro kočky, které je vyrobeno z kvalitního silikonu a je navrženo tak, aby zvyšovalo hygienu a snižovalo nepříjemné zápachy v kočičích záchodech.


Doporučené doplňky

Doporučujeme

Lososový olej 100% surový ProFitPet 500ml

Ihned k expedici
210 Kč
Doporučujeme

Pohlcovač pachů s vůní Oceán 1kg

Ihned k expedici
93 Kč

Podrobný popis

Vysoce absorpční silikonové stelivo pro kočky.

Happy Cool silikonové stelivo je speciální druh steliva pro kočky, které je vyrobeno z kvalitního silikonu a je navrženo tak, aby zvyšovalo hygienu a snižovalo nepříjemné zápachy v kočičích záchodech.

Silikonové stelivo Happy Cool se vyrábí z měkkého a pružného materiálu, který je šetrný k tlapkám koček a zároveň se snadno čistí. Silikonové granule jsou velmi jemné, takže nezanechávají stopy na podlaze nebo na tlapkách koček.

Happy Cool silikonové stelivo je také velmi účinné při snižování zápachu v kočičích záchodech. Jeho speciální konstrukce umožňuje zachytit zápach a udržovat kočičí záchod čistý a svěží.

Silikonové stelivo Happy Cool je snadno použitelné, stačí ho jen nalít do kočičího záchodu. Lze ho také snadno udržovat čistým a hygienickým, protože stačí jen pravidelně vybírat výkaly a doplnit čerstvý silikon.

Celkově lze říci, že Happy Cool silikonové stelivo je kvalitní a praktický produkt pro kočky, který pomáhá udržovat hygienu a snižovat zápachy v kočičích záchodech.

Podobné produkty Tigerino, Classic by Bitiba, Huhubamboo, Golden White, Proficat, Catwill, Benek, Magnum Silica

Parametry

zvíře kočka
typ podestýlky silikát
Značka Happy Cool PET
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty